Skip to content

Veletrh Střechy Praha a spec. výstava Solar Praha se uskuteční již za týden


Verze pro tiskOdeslat stránku e-mailemPDF verzePRAHA  -  Od čtvrtka 28. až do soboty 30. ledna se v Průmyslovém paláci na Výstavišti v Praze Holešovicích uskuteční již 12. ročník mezinárodního veletrhu střešních krytin, materiálů, doplňků, izolací, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech. Souběžně s veletrhem probíhá specializovaná výstava, která se letos veřejnosti představí pod novým názvem Solar Praha. Důvodem změny je nejen narůstající zájem vystavovatelů a přednášejících o téma solární energie, ale především skutečnost, že výstava je jedinou výstavou v České republice zaměřenou na fotovoltaické systémy. Hlavním mottem obou akcí je Energeticky úsporné stavění.

Veletrh Střechy Praha se každoročně stává místem setkání vystavovatelů s obchodními partnery, odborníky i s přáteli od střechařského řemesla a za dobu své existence se stal i mezinárodní záležitostí. Letošního ročníku se tak na příklad zúčastní vystavovatelé z Německa, Rakouska, Belgie či Turecka. Velké přízni se těší i specializovaná výstava Solar Praha. Její výstavní plocha v letošním roce činí 588 m2, což je dvojnásobek oproti loňskému ročníku.

Každý veletržní den nabídne návštěvníkům bohatý doprovodný program, jehož součástí jsou i přednášky a semináře určené především odborné, ale i laické veřejnosti. Špičkoví odborníci se budou zabývat tématy týkající se zateplování střech, dodržování nových technických norem, výstavby solárních elektráren, či využití státních dotací v programu Zelená úsporám.
 
V rámci veletrhu mohou návštěvníci shlédnout v Pavilonu novinek expozici nejnovějších produktů a také navštívit bezplatná poradenská centra.

Ani na 12. ročníku nebudou chybět prestižní soutěže. Stejně jako minulý rok budou moci návštěvníci hodnotit nejpoutavější expozici. Vystavovatelé si pak mohou z veletrhu odnést titul za nejlepší vystavovaný exponát v soutěži Zlatá taška, anebo získat ocenění za nejlepší kovovou střechu a její detail v soutěži MetalStar 2009. Návštěvníci se pak mohou zapojit do soutěže, ve které mohou vyhrát střechu na rodinný dům zdarma.

Brány 12. ročníku veletrhu Střechy Praha a 6. ročníku výstavy Solar Praha se veřejnosti otevřou ve čtvrtek 28. a zavřou v sobotu 30. ledna, přičemž veletrh a bude veřejnosti přístupný, s výjimkou soboty, kdy bude končit o hodinu dříve, vždy od 9 do 18 hodin.
Více informací naleznete na www.strechy-praha.cz


Pozvánka ke Kulatému stolu

Srdečně Vás zveme k diskuzi ke Kulatému stolu, která se uskuteční v pátek 29. ledna v čase 12:15 – 14:15 v přednáškovém sále č. II. v Pravém křídle Průmyslového paláce. Diskutovat se bude na téma Střechy – situace na trhu 2010. Moderátorem Kulatého stolu je Vladimír Kroc z Českého rozhlasu. 
Střechy Praha
Kontaktní informace
Společnost: 
Střechy Praha s.r.o.
Kontaktní osoba: 
Kateřina Hájková
Email: 
strechy@strechy-praha.cz
Telefon: 
+420 296 397 305
Webové stránky: 
www.strechy-praha.cz
Profil společnosti: 
Veletrh Střechy Praha se každoročně stává místem setkání vystavovatelů s obchodními partnery, odborníky i s přáteli od střechařského řemesla a za dobu své existence se stal i mezinárodní záležitostí. Letošního ročníku se tak na příklad zúčastní vystavovatelé z Německa, Rakouska, Belgie či Turecka. Velké přízni se těší i specializovaná výstava Solar Praha. Její výstavní plocha v letošním roce činí 588 m2, což je dvojnásobek proti loňskému ročníku.
Kam dál?
X
Loading
sfy39587p01