Skip to content

Vyhrajte v soutěži s veletrhem Autotec & Autosalonem Brno 2010 a AutoRevue.cz


Verze pro tiskOdeslat stránku e-mailemPDF verzeLokální motoristické veletrhy neprožívají zrovna zlaté časy, ale v Brně bude i letos na co se dívat. Začátkem června se totiž budou v Brně konat obě klíčové motoristické akce, tedy Autosalon Brno a Autotec, současně. Vedle užitkových vozidel, náklaďáků, autobusů a další, více či méně profesionální automobilové techniky se tak pro tentokrát na brněnském výstavišti objeví i osobní automobily, veteráni a bohatý doprovodný program na samotném výstavišti i na brněnském okruhu. Pokud se navíc zúčastníte naší soutěže, můžete vyhrát zapůjčení pravého Ferrari, navigace Garmin a Dynavix, vstupenky na veletrh a další zajímavé ceny.

Chcete na vlastní kůži vyzkoušet novou Škodu Fabia RS, Dacii Duster nebo Ford Focus RS500? Nebo si prohlédnout nejnovější autobusy, trucky, či nahlédnout pod pokličku výrobcům servisní a garážové techniky? Pak si určitě rezervujte první červnový týden pro největší motoristický veletrh ve střední Evropě. Jen tehdy se v Brně na Autosalonu a Autotecu představí stovky vystavovatelů se svými nejžhavější novinky ze všech oborů, které souvisí s auty všeho druhu.

Pokud jste Autosalonu Brno 2010 a Autotecu 2010 věnovali dostatečnou pozornost, můžete v soutěži pořádané společně s magazínem AutoRevue.cz vyhrát některou z 25 cen v celkové hodnotě bezmála 100 tisíc Kč.

O co se hraje?
1. cena
Zapůjčení automobilu Ferrari F360 Modena na celý den + 4 vstupenky na Autosalon a AutoTec
2. cena
Navigace Garmin nüvi 1350 + 4 vstupenky na Autosalon a AutoTec
3. cena
Navigace Garmin nüvi 205 Lifetime + 4 vstupenky na Autosalon a AutoTec
4. - 6. cena
Navigace Dynavix Atto + 4 vstupenky na Autosalon a AutoTec
7. - 8. cena
Batohy Tonino Lamborghini + 4 vstupenky na Autosalon a AutoTec
9. - 10. cena
4 vstupenky na Autosalon a AutoTec a 2 vstupenky na závody WTCC na brněnském Automotodromu
11. - 25. cena
4 vstupenky na Autosalon a AutoTec

Podrobnější představení jednotlivých cen s možností vstupu do soutěže odpovědí na jednoduchou otázku najdete zde.

Stačí správně odpovědět na jedinou otázku v kterémkoli, či klidně v každém ze dvou kol soutěže, být mezi pětadvacítkou vylosovaných a jedna z hodnotných cen je Vaše. Hlasovat je možné do 3. června 2010, výherce budeme kontaktovat e-mailem. Soutěže se každý může zúčastnit pouze jednou, hlasy s duplicitami budou z losování vyřazeny.

Autorevue.cz
Kontaktní informace
Společnost: 
Autorevue.cz
Kam dál?
X
Loading
sfy39587p01